Ponownie mam okazję zaprosić Was na interesujące wydarzenie – Konferencję z cyklu Praktycy dla Praktyków dotyczącą odpowiedzialności kadry zarządzającej w spółkach kapitałowych.

Program przewiduje między innymi zagadnienia związane z odpowiedzialnością członków zarządu za naruszenie zakazu konkurencji i tajemnicy przedsiębiorstwa. Tematykę konferencji zaplanowaliśmy bardzo szeroko, by zapewnić uczestnikom wiedzę związaną z najważniejszymi aspektami pełnienia funkcji zarządczych oraz zabezpieczeniem przed odpowiedzialnością osobistą. Będzie też okazja do zadawania pytań wykładowcom, wspólnej dyskusji i poznania osób pełniących podobne funkcje w innych przedsiębiorstwach. Tym razem spotykamy się w Hotelu Pałac Czarny Las w okolicach Częstochowy.

Konferencja jest adresowana do kadry zarządzającej, w tym członków zarządu, członków rady nadzorczej, dyrektorów finansowych i głównych księgowych w spółkach kapitałowych. Zasadniczo będziemy omawiać sytuację w spółkach kapitałowych, ale wiedza będzie przydatna także wspólnikom spółek osobowych, których odpowiedzialność ma jeszcze szerszy zakres.

Będę miał przyjemność poprowadzić część dotyczącą odpowiedzialności cywilnej, a jeden z moich wykładów będzie o odpowiedzialności menedżerów za naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa i zakazu konkurencji.

Na konferencji wystąpi także Adwokat Łukasz Chmielniak, autor bloga Białe Kołnierzyki. Opowie jak bronić się przed odpowiedzialnością karną i karno-skarbową.

Romuald Gabrysz, redaktor prowadzący serwisu www.podatki.biz oraz redaktor naczelny miesięcznika Ekspert Księgowy, spotka się  z uczestnikami konferencji w części związanej z odpowiedzialnością za rachunkowość spółki, sukcesją finansową i zabezpieczeniem majątku.

Konferencja jest dwudniowa, więc na pewno będzie okazja porozmawiać o interesujących Was tematach po wykładach, w czasie wolnym. Chętnie wtedy odpowiem na pytania.

Tu znajdziesz szczegółowe informacje:

Strona konferencji

Zapraszam!

Bądź na bieżąco!

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji o nowościach, produktach, usługach, promocjach i ofertach bloga Tajemnica Przedsiębiorstwa.

Wiadomości wysyłam nieczęsto, a Twoje dane będą u mnie bezpieczne.

Zapisałeś się, sprawdź swoją skrzynkę e-mail i potwierdź chęć otrzymywania moich listów.