Slider

Wracają szkolenia, w wersji on-line. Zapraszam.

Kilka osób ostatnio zapytało mnie mailowo o moje stacjonarne szkolenia. Zdopingowany tymi mailami przejrzałem kalendarz i po raz kolejny stwierdziłem, że nie znajdę czasu na przygotowanie szkolenia, a potem cały dzień na sali szkoleniowej. Brakuje mi jednak szkoleń. Lubię dzielić się wiedzą, cenię bezpośredni kontakt z Wami, czytelnikami mojego bloga i słuchaczami mojego podcastu. Wierzę też, że moje szkolenia są Wam potrzebne. Postanowiłem znaleźć jakieś rozwiązanie, by powrócić do szkoleń.

Proponuję Wam szkolenia na żywo, z możliwością zadawania pytań, ale on-line. Ja przed swoim komputerem, Ty przed swoim. Wieczorem, kiedy i ja i Ty mamy czas. W małych porcjach.

Około godziny mówię ja i przekazuje Ci jedno, wybrane zagadnienie, które popycha Cię do przodu w temacie tajemnicy przedsiębiorstwa i stosowania zakazu konkurencji. Będę mówił na żywo, to nie będzie nagranie. Potem będzie czas na pytania i odpowiedzi.

Jak to wygląda w praktyce, od strony technicznej?

Po zakupie kursu otrzymasz mailem link do pokoju spotkań online. Klikasz w ten link o wyznaczonej godzinie szkolenia i logujesz się.  Po zalogowaniu zobaczysz i usłyszysz mnie, a także będziesz widzieć prezentację szkoleniową.

Ja nie będę widzieć Ciebie. Swoje pytania będziesz mógł zadać na czacie. Przeczytam je i odpowiem na wizji.

Jeśli jeszcze nigdy nie uczestniczyłeś w żadnym webinarze, nie obawiaj się. Potrzebujesz tylko komputera z dostępem do internetu i możliwością odtwarzania dźwięku. Na początku szkolenia wyjaśnię Ci działanie panelu, który zobaczysz. Tak, żebyś dokładnie wiedział, jak zadać pytanie. I teraz uwaga: dla odważnych będzie dostępna też opcja zadania pytania głosowo, a nawet włączenia wizji. Zależy to jednak tylko od Ciebie. Jeśli zechcesz, możesz poprosić o udostępnienie tylko głosu albo głosu i wideo. Musisz tylko wiedzieć, że wtedy usłyszą Cię, albo zobaczą inni uczestnicy szkolenia. Ale chyba o to chodzi w szkoleniu, prawda?

Dlaczego wybrałem taką formę? Dla mnie jest ona wygodniejsza, dla Ciebie też. Wymaga znacznie mniej czasu. No i jest dużo tańsza od szkolenia stacjonarnego.

Zapraszam zatem na szkolenia on-line w dniu 24 i 25 maja. Jestem bardzo ciekawy, co wyjdzie z tego projektu i czy spodoba Ci się moja propozycja.

Koszt szkolenia to 130 zł netto, 159,9 zł brutto. Oczywiście otrzymasz fakturę.

Dokładne opisy szkoleń i możliwość zakupu znajdziesz tutaj:

24.05.2017 r, g. 20.30 Szkolenie on-line: Jak chronić się przed nieuczciwą konkurencją ze strony pracowników?

25.05.2017 r, g. 20.30 Szkolenie on-line: Jak zawrzeć dobrą umowę o zakazie konkurencji?

Nie pasuje Ci termin, zapisz się na newsletter, by dostać informację o następnych terminach:

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się na na newsletter i bądź na bieżąco.

free newsletter templates powered by FreshMail

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Adwokat Połacik Maj 18, 2017 o 10:37

Świetna inicjatywa. Muszę się zapisać, nie może mnie to ominąć. Z chęcią przyjmę pana wiedzę 🙂

Odpowiedz

Robert Solga Maj 18, 2017 o 12:31

Dziękuję, zapraszam, będzie mi bardzo miło. Liczę również na ciekawe pytania 🙂

Odpowiedz

Piotr Bydłowski Maj 29, 2017 o 01:44

za pomocą jakiego oprogramowania będzie przekaz ?

Odpowiedz

Robert Solga Maj 29, 2017 o 15:04

Korzystam z Clickmeeting.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: