Szkolenia

Od wielu lat prowadzę szkolenia otwarte i zamknięte, a także występuję na seminariach i konferencjach dotyczących tajemnicy przedsiębiorstwa, zakazu konkurencji i danych osobowych.

Miałem przyjemność prowadzić szkolenia wewnętrzne na temat tajemnicy przedsiębiorstwa między innymi dla Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawie oraz pracowników Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

W zakresie szkoleń otwartych od wielu lat współpracuję z portalem podatki.biz.

Problem w tym, że ostatnie szkolenie tak naprawdę przeprowadziłem w 2015 roku. Nie mam czasu na to, by poświęcić cały dzień na szkolenie. Lubię jednak szkolić, postanowiłem więc zaproponować Wam coś innowacyjnego: szkolenie on-line w formie webinaru. Spotkamy się tak, jak na żywo, z możliwością zadawania pytań. Tylko każdy z nas pozostanie po swojej stronie komputera.

Jak to wygląda technicznie? Po zakupie szkolenia otrzymujesz link. Klikasz ten link w wyznaczony dzień i godzinę. Logujesz się imieniem, nazwiskiem i adresem e-mai. I już. Na ekranie komputera zobaczysz mnie i moją prezentację. Ja nie będę widział Ciebie. Będziesz mógł zadać pytanie pisemnie, na czacie, albo poprosić o włączenie Twojego mikrofonu, a nawet kamery. Jeśli zechcesz.

Dostępne terminy szkoleń:

24.05.2017 r, g. 20.30 Szkolenie on-line: Jak chronić się przed nieuczciwą konkurencją ze strony pracowników?

25.05.2017 r, g. 20.30 Szkolenie on-line: Jak zawrzeć dobrą umowę o zakazie konkurencji?

Na szkolenie możesz zgłosić się korzystając z powyższych linków i wypełniając formularz.

Możesz też skorzystać z wygodnej płatności on line klikając korzystając ze sklepu internetowego.

Masz pytania? Skontaktuj się:

MC900442135

Katarzyna Solga, tel. 662 050 782 


MC900442137

mail: szkolenia@solga.pl 

Bądź na bieżąco!

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji o nowościach, produktach, usługach, promocjach i ofertach bloga Tajemnica Przedsiębiorstwa.

Wiadomości wysyłam nieczęsto, a Twoje dane będą u mnie bezpieczne.

Zapisałeś się, sprawdź swoją skrzynkę e-mail i potwierdź chęć otrzymywania moich listów.