Niedawno zmieniły się krajowe i unijne przepisy o tajemnicy przedsiębiorstwa. Znowelizowano przepisy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. To dobry czas na szkolenie. Zatem zapraszam do Warszawy, 11 grudnia br. Więcej informacji o szkoleniu z tajemnicy przedsiębiorstwa znajdziesz na dedykowanej stronie szkolenia.

Oficjalny tytuł szkolenia to: Tajemnica przedsiębiorstwa w świetle nowych przepisów – utworzenie, ochrona i nowe obowiązki przedsiębiorców. Będę mówił o tym, co się zmieniło i jak się to przekłada na praktykę. Przede wszystkim będę jednak skupiał się na tym, jak ochronić swoje know-how, klientów, dostawców i inne cenne informacje przed bezprawnym wykorzystaniem. Jak się bronić przed nieuczciwą konkurencją, ze strony pracowników i nie tylko.

Zmiany są istotne i warto je poznać. Warto też po prostu się spotkać i porozmawiać z innymi ludźmi, którzy zajmują się tym na bieżąco lub których interesuje ochrona cennych informacji biznesowych za pomocą prawa tajemnicy przedsiębiorstwa. Na moich szkoleniach wymiana doświadczeń to zawsze cenne uzupełnienie samego szkolenia.

Dla kogo to szkolenie? Dla wszystkich zainteresowanych. Przede wszystkim jednak dla pracowników działów odpowiedzialnych za ochronę informacji, a także dla przedsiębiorców, którym zależy na ochronie swojego biznesu przed przejęciem ważnych informacji. Także dla prawników, bo to dobra okazja, by szybko przyswoić zmiany i poznać moje doświadczenia w zakresie ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa i dochodzenia roszczeń w razie jej naruszenia.

Zapraszam zatem po więcej informacji o szkoleniu lub bezpośrednio do rejestracji. Po dokonaniu zapisu otrzymasz wszystkie niezbędne informacje organizacyjne i dane do płatności.

Bądź na bieżąco!

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach autora bloga Tajemnica Przedsiębiorstwa. Po zapisie otrzymasz Test, który pozwoli Ci sprawdzić, czy masz wdrożoną tajemnicę przedsiębiorstwa w Twojej firmie.

Wiadomości wysyłam nieczęsto, a Twoje dane będą u mnie bezpieczne. Odwołanie zgody będzie możliwe w każdej chwili. Informacje o tym, jak przetwarzam dane osobowe możesz znaleźć w polityce prywatności.

Zapisałeś się, sprawdź swoją skrzynkę e-mail i potwierdź chęć otrzymywania moich listów.

8 pytań o tajemnicę przedsiębiorstwa w Twojej firmie

Pobierz Test i sprawdź, czy masz w firmie Tajemnicę Przedsiębiorstwa!

Zapisz się i potwierdź zapis.

Będziesz na bieżąco, a Test otrzymasz w pierwszym mailu.

Wiadomości wysyłam nieczęsto, a Twoje dane będą u mnie bezpieczne.

W każdej chwili możesz wypisać się z mojej listy.

Informacje o tym, jak przetwarzam dane osobowe możesz znaleźć w polityce prywatności.

 

Super, że chcesz pozostać w kontakcie. Sprawdź swoją skrzynkę e-mai i potwierdź zapis.

Zapisz się na szkolenie!

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przesłanie na podany adres e-mail informacji o szkoleniu i przekazanie danych organizatorowi szkolenia. 

Informacje o tym, jak przetwarzam dane osobowe możesz znaleźć w polityce prywatności.

Zapisałeś się na szkolenie.